KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13374609

nr 1337 4609

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 78/100. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:38:01

13/7 18:33:01 1      Vinnande bud

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan